Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Tymczasowa organizacja ruchu dla zadania przebudowy ulicy Kielnieńskiej – Etapy 1 i 2

Przed nami realne prace przy przebudowie ulicy Kielnieńskiej oraz przy realizacji ulicy Nowej Koziorożca. Czekają na drobne utrudnienia w związku z prowadzonymi pracami i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu – etapy 1 oraz 2.

Etap 1 zostaje wdrożony dla etapu gospodarki drzewostanem i krzewostanem zlokalizowanym wzdłuż ulicy. Z uwagi na lokalizację drzew i krzewów w bliskim sąsiedztwie jezdni konieczne jest chwilowe wstrzymanie ruchu pojazdów – istnieje ryzyko, że drzewo może spaść na jezdnie. Dodatkowo z uwagi na powyższe (leżące drzewo na jezdni) konieczne będzie chwilowe wprowadzenie ruchu wahadłowego. Etap 1 tymczasowej organizacji ruchu (ruch wahadłowy) zostanie wprowadzony w dniu 28.04.2023 r od około godziny 10:00. Ruch wahadłowy jest przewidziany do wprowadzania jednorazowo na maksymalnie 10 minut (na czas powalenia drzew oraz ich uprzątnięcia). Nie dopuszcza się do realizacji prac w godzinach 6:00 – 9:00 oraz 14:00 – 18:00.

Etap 2 zostaje wprowadzony dla realizacji ul. Nowej Koziorożca. Teren budowy zostanie ogrodzony, wjazd na teren budowy będzie możliwy od ul. Kielnieńskiej. Na ulicy Kielnieńskiej w miejscu prowadzenia prac zostanie wyeliminowany ruch pieszych – ruch pieszych odbywać się będzie drugą stroną ulicy. Dodatkowo na ulicach dojazdowych do rejonów prac zostaną ustawione znaki A-14. Etap 2 tymczasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony w dniu 04.05.2023 r.

Zakres inwestycji
TOR na ul. Kielnieńskiej – Etap 1 – prowadzenie wycinek i ruchu wahadłowego
TOR na ul. Kielnieńskiej – Etap 2 – Budowa ulicy Nowej Koziorożca
TOR na ul. Kielnieńskiej – Etap 2 – Budowa ulicy Nowej Koziorożca