Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Konsultacje społeczne w sprawie MPZP nr 2157

Szanowni Państwo,

W związku z trwającymi pracami nad projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego nr 2157 „Osowa – w rejonie zbiornika retencyjnego przy ulicy Koziorożca w mieście Gdańsku” przez Biuro Rozwoju Gdańska, zachęcamy Państwa do wsparcia naszych działań i wypełnienia ankiety. Ankietę można wypełnić w dniach 18.02.2022 – 25.02.2022.

W ankiecie znajdą Państwo 3 propozycje opracowane przez studentów Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej w ramach zajęć z Projektowania Urbanistycznego prowadzonych w bieżącym roku akademickim pod opieką osowianki, prof. Justyny Martyniuk-Pęczek. Zadaniem studentów było wypracowanie parametrów oraz określenie potencjału i przyszłości opracowanego terenu.

Zaznaczamy, że zamieszczone w ankiecie prace to jedynie wizje, wizualizacje i koncepcje, które mają za zadanie pomóc nam poznać Państwa opinie, Państwa uwagi, a także nakreślić dobre jak i złe pomysły we wspomnianych opracowaniach. Państwa opinia będzie dla nas niezwykle cenna, ponieważ będzie jednym z czynników, który zdecyduje o tym, jakie postulaty dotyczące planu miejscowego zgłosi Rada Dzielnicy Osowa do Biura Rozwoju Gdańska.

Zaznaczamy, że wskazane projekty nie są oficjalnymi propozycjami do realizacji w ramach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i są jedynie możliwymi inspiracjami dla Biura Rozwoju Gdańska oraz właścicieli i przyszłych deweloperów.

Prosimy Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi na zawarte w opracowaniach wysokości zabudowy, intensywności zabudowy, zieleń (jej rozmieszczenie oraz powierzchnię), na zapewnienie i rozproszenie usług oraz ich typ, miejsca parkingowe czy ogólną kompozycję terenu.

Z góry dziękujemy za Państwa poświęcony czas oraz wypełnione ankiety!