Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

III Osowskie Pożegnanie Lata – rodzinny festyn w Parku Chirona!

Już po raz trzeci Radni Dzielnicy Osowa przygotowują festyn dla wszystkich mieszkańców pod nazwą „Osowskie Pożegnanie Lata”! Będzie to wspaniała okazja do rodzinnego spędzenia jednego z ostatnich ciepłych dni w tym roku!

Festyn, jak zawsze, zagości w pierwszą sobotę września w naszym Parku Chirona. Tym razem impreza zacznie się wcześniej niż do tej pory, bo o godzinie 14:00.

W programie festynu przewidujemy przede wszystkim atrakcje skierowane do najmłodszych. Nie zapominamy jednak i o dorosłych mieszkańcach Osowej – będzie można poćwiczyć z trenerami z siłowni Up Fit! czy posłuchać koncertu – wokalistą będzie Piotr Truchel. Nowością na parkowych alejkach będzie obecność Osowskiego Pchlego Targu, którego wystawcy po raz pierwszy zagoszczą w Parku Chirona! Podczas Osowskiego Pożegnania Lata będzie można także zapisać się na szkolenie z przeprowadzania pierwszej pomocy, którego organizatorem jest Rada Dzielnicy Osowa.

A głównym punktem festynu, który zamknie całą uroczystość, będzie plenerowy pokaz filmowy filmu „Jumanji: następny poziom” już od godziny 19:30! Polecamy zabrać ze sobą ciepłą odzież i koce!

Pełen harmonogram znajduje się pod adresem: http://rada.osowa.com/events/iii-osowskie-pozegnanie-lata/

Serdecznie zapraszamy!