Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Wydarzenia w Osowej przy współudziale Rady Dzielnicy Osowa

Przed nami najlepszy czas w roku dla pełnej aktywności na zewnątrz – końcówka wiosny i lato. A w lecie, oczywiście, wakacje!

W najbliższym czasie rozpoczną się projekty, które zostały wsparte przez Radę Dzielnicy Osowa z Budżetu Dzielnicy lub odbędą się przy współpracy z Radą Dzielnicy Osowa!


Przez wszystkie poniedziałki (7, 14, 21, 28) oraz w ostatnią środę (30) czerwca widzimy się na zajęciach Zumby, które przygotowuje dla nas wszystkich Stowarzyszenie Magnolia. To świetna okazja do rozruszania się! Wszyscy są mile widziani!

Zajęcia odbywają się od godziny 17:30. Punkt spotkań – boiska ZSO nr 2.

Harmonogram zajęć Zumby znajduje się pod linkiem: >> KLIK <<


Już 27 czerwca widzimy się przy CH Osowa. To tam odbędzie się tegoroczna, osowska edycja Rodzinnej Gry Terenowej na Orientację dzięki zaangażowaniu Bractwa Przygody Almanak!

Prosimy pamiętać, że na wydarzenie należy się zarejestrować! Mieszkańcy Dzielnicy Osowa (dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy) są zwolnieni z opłat!

Więcej o wydarzeniu pod linkiem: >> KLIK <<


Przez wszystkie wtorki oraz czwartki lipca i sierpnia odbywać się będą zajęcia z Nordic Walking, które poprowadzi instruktorka Marzena Skibińska! To wspaniała okazja do poprawy swojej kondycji!

Zajęcia odbywają się od godziny 17:30. Punkt spotkań – wejście do lasu przy ul. Juraty.

Harmonogram zajęć Nordic Walking znajduje się pod linkiem: >> KLIK <<


Wakacje przywitamy także jeszcze jednym niezwykłym wydarzeniem – Festynem Mobilnego Domu Kultury, który śmiało można nazwać Świętem Dzielnicy, w Parku Diany! Wydarzenie będziemy organizować wspólnie z Gdańskich Archipelagiem Kultury!

Na wydarzeniu odnajdą się wszyscy, a w szczególności najmłodsi! Od południa czekać będzie masa atrakcji – orkiestra, warsztaty… ale nie zdradzimy wszystkiego! A wieczorem czekać będzie zwieńczenie – odbędzie się pokaz filmowy! Nie może Was zabraknąć!

Więcej o wydarzeniu pod linkiem: >> KLIK <<

Będzie się działo!