Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informacja w sprawie projektów do Budżetu Dzielnicy Osowa na rok 2020

Szanowni Państwo,

ze względu na pandemię koronawirusa Rada Dzielnicy Osowa podjęła decyzję o zawieszeniu podjęcia decyzji w sprawie dofinansowania przedsięwzięć kulturalnych, edukacyjnych, sportowych oraz społecznych do czasu, gdy będzie możliwa ich realizacja.

Dofinansowanie przedsięwzięć i uruchomienie środków na ich realizację przy jednoczesnym braku możliwości organizacji wydarzeń (ze względu na pandemię koronariwusa) spowoduje przepadnięcie przekazanych środków i brak możliwości ich odzyskania. Rada Dzielnicy Osowa wszelkie pozostałe środki po dofinansowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych i zakupowych zabezpieczy w rezerwie budżetowej, która następnie będzie służyła do dofinansowywania projektów kulturalnych, edukacyjnych, sportowych oraz społecznych.

Rada Dzielnicy Osowa, gdy tylko będzie to możliwe i sytuacja w Polsce będzie na tyle stabilna, aby wydarzenia mogły się odbyć, podejmie niezwłocznie decyzję o dofinansowaniu wybranych projektów poprzez przyjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową oraz uruchomienie środków.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą podstronę poświęconą Budżetowi Dzielnicy Osowa na rok 2020: http://rada.osowa.com/budzet-dzielni…/budzet-dzielnicy-2020/

Z wyrazami szacunku,

Radni Dzielnicy Gdańsk Osowa