Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Koncert edukacyjny „Dookoła Polski”

To wydarzenie się zakończyło

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na koncert edukacyjny pt. ,,Dookoła Polski”
 

Czy dobrze znacie nasz piękny kraj? A może chcielibyście poznać ciekawostki na temat naszej ojczyzny? 

Razem z Panią Poleczką oraz wesołym Klaunem wyruszymy w podróż dookoła Polski. Pociągiem przemierzymy Pomorze, chwilę odpoczniemy na Mazurach, gdzie sprawdzimy, kto najlepiej łowi ryby. Odwiedzimy też wszystkie polskie stolice. W Warszawie odśpiewamy Hymn, w Gnieźnie poznamy legendę o Lechu, Czechu i Rusie, a w Krakowie zatańczymy z prawdziwym smokiem Wawelskim. Zahaczymy również o Zakopane, a potem Wisłą wrócimy znów na Pomorze, skąd ruszymy na Kaszuby, gdzie poznamy Diabelskie skrzypce i Burczybas. W każdym miejscu czekają na Nas zagadki i konkursy. Poznamy też tańce narodowe. Będzie naprawdę bardzo wesoło!

Na wydarzenie obowiązują bilety. Jeśli ktoś z Państwa planuje kupić bilet na miejscu, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny (730 660 450), żeby upewnić się czy na pewno są miejsca!

Start: 13:00
Koszt dziecko: 30zł
Dorosły: 30zł

Dzięki dofinansowaniu ze strony Rady Dzielnicy Osowa i współpracy z Kulturalną Osową, możemy Państwa zaprosić na przedstawienie w specjalnej, niższej cenie – 15 zł dla mieszkańców Osowej! Podczas zakupu biletów należy wpisać kod zniżkowy – kod pocztowy Osowianina w formacie 00-000

BILETY dostępne są pod adresem: https://evently.pl/events/4127-koncert-edukacyjny-dookola-polski

Na wydarzenie zapraszamy maksymalnie 20 minut przed rozpoczęciem. 

Do zobaczenia!